Cena CONTROL TECHNIQUES M701-10501310A10101AB100
(naprawa, nowy, odnowiony)
| Nr katalogowy | Nowy SURPLUS | Odnowiony | Naprawa | Dostępność |
|---|---|---|---|---|
| M701-10501310A10101AB100 CONTROL TECHNIQUES UNIDRIVE M701, MODBUS RTU, NO KEYPAD, EXT REACTOR REQUIRED, 575VAC, MAX CONT OUTPUT CURRENT (HP): NORMAL DUTY - 150A (150HP), HEAVY DUTY - 131A (125) | 12 715,04 | --- | 5 721,86 | zapytaj sprzedawcę o dostępność |